Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Xperia...

Mi a véleményetek az Xperia telefonokról úgy általában?

Figyelt kérdés
Mindig mikor Xperiát akartam venni, lebeszéltek róla, mondván op.rendszert nem tudom majd frissíteni, nem ér annyit, amennyibe kerül, stb. Aztán pár nap múlva mások pont azt mondták, vegyek Xperiát.. Szóval úgy általánosságban mik a vélemények ezekről a telefonokról? Általános hibáik vannak, vagy típusonként változó?
2012. dec. 25. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A hibák mint minden gyártónál típusonként változnak. Pl.: Az első szériás Xperia S-eknek sárgult a kijelzője azonban ezt a Sony ingyen javította. Úgy általánosságban elmondható, hogy minden árszegmensben a legjobbak közé tartoznak a telefonjaik. Alsóban ott a Tipo, középsőben a Sola és a P, felsőben meg a T és az S. Nekem Xperia S-em van és meg vagyok vele elégedve, semmilyen hibája nincs szerintem.
2012. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyat mondtak, hogy rossz az operációs rendszerük, és a későbbiekben nem tudom majd rendesen frissíteni azokat. Akkor ez így nem igaz? (Hosszútávra tervezek, nem szeretném már jövőre lecserélni valami előre nem látott hiba okán)
2012. dec. 25. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Kik mondták neked? Csövesek?

Örökké úgyse frissítheted, de a csúcs/felső kategóriában jól frissítik. Egyébként az Xperia család talán a legjobb, mindegyik telefon az árában megállja a helyét, a Tipo eltiporta a konkurenciát, az U pedig a legolcsóbb kétmagos telefon. Egyedül talán csak a J-vel szúrtak el valamit......

2012. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban minden árszegmensben valamelyik xperia a legjobb, ahogy már előttem is mondták, nekem xperia u-m van, és en is nagyon meg vagyok vele elégedve, a frissítés meg teljesen jól ment, kb fél óra alatt frissítettem az enyémet, és a régi 2.3.7-es android is tökéletesen működött és jól volt optimalizálva, és a 4.0.4-es is, amire frissítttem, tökéletesen működik. Nem tudom kik mondták Neked ezeket az infókat, de azok szerintem vagy a régi 2010-es xperia-kra gondoltak, vagy ki akartak tolni veled.
2012. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!:)

Egyébként (ez már kicsit túl lő az eredeti kérdésen, de) egy Xperia P-n gondolkozom, esetleg valakinek van róla tapasztalata/jobb ötlete?:)

Illetve kellemes, békés ünnepeket!:)

2012. dec. 25. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Xperia P a legjobb az árkategóriájában és nem sokára lesz rá hivatalos Jelly Bean. Megéri az árát nagyon jó telefon! :)
2012. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy a gyari launcher iszonyuan unalmas.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az iOS ,ár 6 éve tök ugyanúgy néz ki mégsem panaszkodnak :)

Egyébként én is Nova-t használok az Xperia S-emen

2013. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!