Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Samsung...

Mik a tapasztalatok a Samsung GT-S5230 érintőképernyős mobillal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni és ezt néztem ki. Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? Milyen a képe, milyen fotókat készít stb? Mennyire okos telefon? Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 24. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalatom nincs, de egy ismerősőm 2 hét után eladta, és aki megvette az is tovább adta elég hamar. szóval gondolhatod.. nem kezelei a java-t. az office dokumentumokat stb. meg maga a touch wiz egy hulladék.


inkább vegyél LG KP500.. ugyan ezeket tudja az is, csak kezelei a javat meg a doksikat.


én is a kettö között gondolkoztam. LG nyert. nem bántam meg

2009. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2009. aug. 25. 07:00
 3/20 anonim ***** válasza:
én imádom =) szépen fényképez, jó rajta zenét hallgatni =) én lesz*rom h nem kezeli a javát meg az office dokumentumokat...nekem eddig nem volt rá szükségem :D 1 hónapos
2009. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is. Valószínűleg nekem sem lesz rá szükségem.... Csaj vagyok, kvázi telefonáláson, sms-ezésen, fotózáson, videózáson kívül sok minden másra nem fogom használni. :)
2009. aug. 25. 09:12
 5/20 anonim ***** válasza:

de érdemes elgondolkodni az op rendszeren. szerintem ha a mobilarénások lehuzták a touch wizt, akkor annak oka is volt.


meg ha megnézed a kp500 menüjét, sokkal logikusabb felépitésü. és a telefon a media marktban 5000-el ólcsóbb is.

2009. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, előfizetéssel veszem, mert céges kedvezményes díjcsomag lesz. És néztem is a t-mobile-nál, ott nem is találtam az lg-t, lehet, hogy ők nem is forgalmazzák. Találtam más lg érintőst, de az most jelenleg nekem nem fér bele az anyagiakba. :)
2009. aug. 25. 12:37
 7/20 anonim válasza:
attól, hogy a mobilarénásoknak nem tetszik attól még másoknak igen...néztem róla videót egy internetes oldalon azon tényleg nem vmi híres az érintőkép...de volt szerencsém kipróbálni a telót és én hibátlanul kezeltem a TouchWiz-t...szval garantált, hogy pár napon belül megveszem.
2009. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jövő héten nekem is meglesz már a telcsim, hétfőn vagy kedden hozom el. :)
2009. aug. 26. 15:38
 9/20 anonim válasza:
Nah megvettem a telót.......minden funkció kítűnöen fut....meg a játékok között rábukkantam egy olyanra h Google Maps....ami elvileg megmutatja h hol vagyok a térképen......1 kilométer hiányában pontos az adat...csak nemtom h ez fizetős progi-e....nah de a telefon önmagába nagyon szuper...;)
2009. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi! örülök, hogy tetszik, én szerdán kapom meg lilában. :)
2009. aug. 30. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!