Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki a Samsung...

Segítene valaki a Samsung Galaxy mini telefonom kezelésében?

Figyelt kérdés

Néhány dologra nem jövök rá:

1. Hogyan rakok ki widgetet, és hol állíthatom ezt be?

2. Letöltök egy alkalmazást, és nem rakja sehova, vagy nem tudom hova, mert mindenhol megnéztem!

3. Ha hátteret állítanék be, mindig megad egy kis keretet amit valamennyire lehet nagyobbítani, hogy mennyi legyen benne a képből, de nem lehet teljesen kihúzni, így a hátterem csak szét van mosódva, vagy nincs értelme a képnek.

4. Hol állíthatom be, hogy a menü ne legyen átlátszó, és ne a kezdőlapot mutassa?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm! (és a fő gond az alkalmazásos, ha valaki elmondja hogy tudom megoldani annak ezer hála!:))



2012. dec. 25. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!