Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet másik androidot...

Balazs2000 kérdése:

Hogyan lehet másik androidot telepíteni telefonra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan.
2012. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkeresed neten a készülékedre való ROMot (tudom milyen a készüléked??), vagy ott vagy máshol megkapod/megkeresed a telepítés módját (sokféle lehetőség van, én meg látnok még nem vagyok, hogy tudjam melyik lenne jó) és aszerint jársz el...
2012. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Motorola Milestone-m van és én magyar MIUI rommal vettem
2012. dec. 28. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám mi francra használjátok a Google keresőjét?

Ezt adja, ÉS EZ CSAK AZ ELEJE !! 5 másodperc alatt.

Én 1 perce azon vagyok, hogy ezt idevarázsoljam Neked!

Tehetek még valamit???

Android fórum • Téma megtekintése - Motorola Defy: A magyar MIUI ...

android-forum.hu › ... › Defy/Defy+ › Útmutatók, leírások - Tárolt változat

2012. ápr. 18. – Motorola Defy: A magyar MIUI, a WIUI telepítése kezdőknek ... Kiegészítés: Slukkica kolléga elkészítette a MIUI rom magyarítását, amely ...

Miui V4 2.8.17 for defy letöltése‎ - 2012. aug. 28.

Motorola defy CM7,CM9,CM10 ...‎ - 2012. júl. 21.

Motorola Defy: Felkészülés a ...‎ - 2012. ápr. 18.

Motorola Defy és Defy+: A CM9 ...‎ - 2012. ápr. 18.


További találatok a(z) android-forum.hu domainről »

MIUI 1.8.5 | Android Aréna

androidarena.hu/2011/08/miui-1-8-5/ - Tárolt változat

2011. aug. 8. – Kétségkívül a MIUI az egyik leggyorsabban fejlődő Androidos főzött ROM. ... négy telefonra érhető el: HTC Desire, HTC HD2, Motorola Defy, Motorola Milestone. ... Azt esetleg megmondanád, hogy van-e 1.8.5-höz magyar nyelv? ... MIUI ROM-ról elég sokszor írtam az elmúlt időszakban, utoljára durván egy ...

Miui vs. Cyanogenmod, avagy híváskezelés Milestone módra ...

androidportal.hu/.../miui-vs-cyanogenmod-avagy-hiva... - Tárolt változat

2011. jan. 16. – Magyar Android Portál logo ... A híváskezelés még nem az igazi a miui-n, mind nappali fénynél mind a ... Ellenben a cyanogent (vagy a többi rom-ot) nem kell bemutatni, bal .... akkor itt lesz a difi, mert én desire-n használom (ha jól gondolom, akkor a milestone esetedben a motorola milestone-t takarja :)) ...

HO!NO ROM telepítése Motorola Milestone esetén | Magyar Android ...

androidportal.hu/.../hono-rom-telepitese-motorola-mil... - Tárolt változat

2011. jan. 13. – NO ROM telepítése Motorola Milestone esetén. 2011, január 13 - 2:25du - petipetya. Sziasztok! Van egy nagyon jó kis rom, melyről bővebb ...

[ROM][XXKQB] Crybernation 1.0.1 Magyar nyelvű AROMA telepítővel

forum.androidhungary.com/.../1358-ROM-XXKQB-C... - Tárolt változat

6 hozzászólás - 4 szerző - máj. 27.

Crybernation 1.0.1 Készítette: crybert Az AROMA telepítő és a ROM is magyar nyelvű. Telepítés: 1. Egy másik témában már leírt Feamod ...

Motorola Milestone | MIUI Android - Redefining Android

miuiandroid.com/.../motorola-milesto... - Tárolt változat - Oldal lefordítása

Motorola Milestone forum. ... MIUI is one of the most popular Android ROMs in the World. ... HOW TO UPDATE MOTOROLA MILESTONE TO LATEST ROM ...

MIUI Rom Downloader - Android Apps on Google Play

[link] - Tárolt változat

1 165 szavazat - Ingyenes - Android

16 Dec 2012 – Motorola Milestone - Motorola Droid 1 - Samsung Galaxy S - Motorola Defy - HTC Desire Z - Acer Liquid - LG Dual - Samsung Galaxy S II. MIUI ...

Motorola Milestone - főzött ROM telepítés - LOGOUT.hu Személyes ...

logout.hu/.../motorola_milestone...rom.../hsz_1-50.ht... - Tárolt változat

2011. jún. 12. – Motorola Milestone - főzött ROM telepítés - mrbig25 oldala -- LOGOUT.hu ... MIUI (miui) /elég kaotikus az első hsz, de innen letölthető/ ...

Letöltés MIUI Rom Downloader Android: Eszközök

hu.4androidapps.net › ... › Programok › Eszközök - Tárolt változat

Motorola Milestone - Motorola Droid 1 - Samsung Galaxy S - Motorola Defy - HTC Desire Z - Acer Liquid - LG Dual - Samsung Galaxy S II MIUI a híres rom által ...

2012. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!