Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8-as...

Sony ericsson xperia x8-as telefonomra hogyan tölthetek le játékot? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sonyi ericsson xperia x8-as telefonomra szeretném letölteni a fruit ninja játékot. Belépek a marketbe (van g-mailem is) de nem engedni egyszerűen.. google play-em sincsen. Netről próbáltam leszedni de azt írja valamilyen program kell a telefonomhoz. Tud valaki nekem segíteni, hogy hogyan tudnám letölteni?
2012. dec. 25. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hibaüzenet van amikor a playről akarsz letölteni? Vagy megy a net a telón?

Telódon amúgy Marketnek kell lennie, mert ha még 2.1 van rajta, ott nem frissült playre.

2012. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van nálatok wifi otthon, kapcsolódj hozzá, vagy ha mobilneted akkor ahhoz, és van olyan alkalmazás hogy market (abba írd meg a gmail-címedet és ott rengeteg játék van, háttérkép mindenféle dolgok. van olyan ami ingyen, meg ami fizetős..de inkább ingyen vannak:) nekem a régi telóm x8 volt nagyon szerettem:)
2012. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van wifi, rá is vagyok csatlakozva..marketbe beírom a nevem, címem stb..és next... vagy 3perc semmit tölt, aztén kiírja, hogy: Can't establish a reliable data connection to the sercer.

This could be temporary problem for or your phone may not be provisioned for data services. It if continues, call Customer Care.

minden egyes próbálkozásnál idáig jutok... nincs next, csak back. :///

2012. dec. 25. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá google-vel az APK fájlra és simán telepítsd a telón egy fájlkezelőből.
2012. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!