Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

a szüleim nehezen állnak ahhoz, h új telefont szeretnék....

ők úgy vannak ezzel, h egy telefon elég legalább 5-6 évig(amíg el nem romlik) és majd utána v.mi olcsót megint vesznek, mert csak hívásra és üzi küldésre használják :/

ezért nekem sem engednek nagyon drága telefonokat.....

tudnátok ajánlani olyan telefont ,ami (max 150 ezer) érintőlépernyős, okos(wifi, gps, bluetooth, stb)telefon és van fehér(estleg arany) vagy ilyen lányosabb színekben?

előre is köszi!



2012. dec. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
S3
2012. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fehér Htc One S-t. Nagyon jó, erős és szép telefon. Fehérbe meg tökéletes lányoknak. Ráadásul sokkal olcsóbb, mint egy s3.
2012. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HTC-t nem szeretnék, mert mostanában csak azt lehet hallani róla, h a képernyője rosszabb lett, homályosabb, stb
2012. dec. 25. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál ha kérnél mondjuk egy 40-50k árkategóriájú telót (sony xperia u például) . egy telefonra semmi értelme 150ezret költeni, ha én csak úgy találnék 150ezret az utcán, tuti nem telót vennék mert a mostani(sony tipo) is tökéletesen elég nekem. kérjél mást is hozzá, ha neked ez "olcsó"
2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja a htc-nek. De az utolsónak is igaza van. Ennél sokkal olcsóbban is vehetsz jó, erős és szép telót.
2012. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!