Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Engem nagyon felidegesít a...

Engem nagyon felidegesít a samsung galaxy s3. Valami sosem működik rajta?! ( lentebb a többi)

Figyelt kérdés
Szóval, most karácsonyra kaptam az s3-at...eleint nemis volt vele probléma...dehát utána. csatlakozva van a wifihez a play áruház a többi meg nem, a youtube facebook, s voice stb. egyszer mikor kiirta h rendelkezésre állnak új frissitések rámentem h oké frissítsd.. utána minden jó lettt, az összes alkalmazás tök rendesen futott rajta. mostmeg megint nemjó. komolyan már azon vagyok h kidobom az ablakon h mindígvan vele valami. nemtudná valaki megmondani hogyan kell frissíteni?

2012. dec. 25. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Nem frissítette az alkalmazásokat vagy mi? Ez az első androidos telefonod? Ha igen akkor inkább mutasd meg egy hozzáértőnek!
2012. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De előtte is mindíg androidos telefonom volt, nagyon szerettem őket egyikkel sem volt abszolút semmi probléma. Most aztirja ki a facebooknál,youtube-nél h hálózati hiba ..pedig minden rendbe van vele.kivan írva h csatlakozva a wifihez a play áruházból még töltögetek le pár dolgot de a többi nemjön be.
2012. dec. 25. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Töröld majd rakd újra, csatlakozz a wifihez újra, indítsd a telefont újra, rakd újra az androidot.
2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 napja kaptam és már rossz?.
2012. dec. 25. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak kicsit meg kell járatni. Ha csak nem megy akkor vigyétek el szervízbe.
2012. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a teló már túl okos hozzád. Kérjél butábbat.
2012. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valószínű....
2012. dec. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!