Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
olyan ami sokáig bírja fut a temple run-t és a pou-t. Gondolkoztam Ztn-en, galaxi minin, xperia-n de nem tudom eldönteni. Ha esetleg tudtok ezekkel kapcsolatban írni vagy mást ajánlani szívesen meghalgatom. Amúgy olyan 30000-ig.

2012. dec. 25. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen játékokhoz nem kell erős telefon. Egy Sony Ericsson Xperia x8 tökéletes és olcsó.
2012. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az X8-on a Temple Run el sem fut. Nagy a teljesítmény igénye. Azon kívül egy eléggé elavult telefon... Mindenképpen ARMV 7, vagy annál nagyobb processzorosat, ne ilyen galaxy mini, young stb... Xperia, vagy esetleg Alcatel.
2012. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Xperia mini pron tökéletesen futnak ezek. Én is imádom mind a két játékot! :D próbáljátok ki a downhill extreme játékot is! Nagyon király deszkás játék :)


17/l

2012. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!