Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen új dolgok vannak az...

Milyen új dolgok vannak az android 2.2-őn?

Figyelt kérdés

Van egy SE xperia x10 mini pro-m. Eredetileg 1.6 -ás android van rajta, de ma frissítettem 2.1-re. Még nem szeretném, csak kérdem, hogy miben más a 2.2, mint a 2.1 ? (mármint mit tud ?)

Meg azt szeretném kérdezni, hogy nem lesz baja a telefonnak, ha többször lesz frissítve??

(bocsi, de nem vagyok egy telefonguru..)

válaszaitokat előre is köszönöm! :)


2012. dec. 26. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt azért nem árt figyelembe venni, hogy ehhez 2.1 volt az utolsó hivatalos frissítés. Tehát ha ennél frissebb verziót akarsz akkor főzött romot kell feltenned.
2012. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uuu dejó, köszi! :)
2012. dec. 26. 01:11
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2012. dec. 26. 01:11
 5/6 anonim ***** válasza:

O...egy kicsit le vagy maradva. :)

A frissítéstöl nem lesz baja.


A 2.1 és a 2.2 között a legnagyobb külömbség, hogy a 2.2 már alapból támogatja az alkalmazások SD kártyára helyezését. Gyorsabb, de kinézetre nem sok változott.

Ha tudod frissítsd 2.2-re a fent leírt miatt, megéri, sokkal több programot telepíthetsz, nem telik meg olyan gyorsan a memóriád.

2012. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen, kicsit levagyok... :)

értem, majd holnap utánanézek, aztán lesz, aami lesz.. :D

köszi! :)

2012. dec. 26. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!