Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggat iPhone 4S-en...

Miért szaggat iPhone 4S-en egypár játék, míg Galaxy S2-n szépen fut és előbb is indul el?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 08:51
1 2
 11/11 Kutyus70 ***** válasza:
100%

Mindenek előtt, a dolognak semmi köze a jailbreak-hez. Az általad említett játékokat nem ismerem, nem próbáltam ki őket. De nem ártana több játékot felsorolnod, amennyiben még van más is ezen a kettőn kívül. Nekem is iPhone 4S-em van, és nállam is előfordult. És nálam is pont két játéknál. Az egyik a Real Racing volt. Annyira szaggatott, hogy teljesen játszhatatlan volt. Megijedtem, hogy az iPhone-ommal van a baj, de aztán a kollégám is mondta, hogy nála is ugyanúgy szaggat. Aztán a főnököm barátja is mondta, és akkor megnyugodtam. A szoftver volt teháta bunyó. Pár hét után viszont elnézést kértek és kiadtak egy javítást hozzá, a telepítés után azonnal megszüjnt a szaggatás, és olyan szép símán megy most is a játék mint a vízfolyás. A másik játék a My Horse. Annál kicsit más a helyzet. Használ hálózatot és időnként frissíti magát automatikusan. Észrevettem, hogy némelyik frissítés után picit szaggat. És olyankor sajnos nem tudok egyebet csinálni, mint megvárni a következő frissítést. Kijavítják a hibát és újra jól működik. Tudni kell, hogy a játék szoftvereknek semmi közük az Apple-höz. Ugyanúgy mint a PC-n, vannak szoftver fejlesztő csoportok, (EA Games, Gameloft, és mégy vagy egy tucat) akik készítik a játékokat. Ha ől elcsesznek valamit, az nem az iPhone hibája. És ezt már csak az is bizonyítja, hogy minden esetben kiadnak egy másik verziót, vagy egy frissítést, ami orvosolja a hibát.


Ami meg a Galaxy S2-öt illeti... nekem semmi bajom egyik Androidos telefonnal sem. De a frankót akkor is leírom, ha már itt előttem volt, aki megemlítette. Miért van az, hogy eddig az összes LG-t, az összes HTC-t, és az összes Samsung-ot porig aláztam az iPhone 4S-emmel??? A legutóbbi példány a "brutálisan kemény" Samsung Note 2 volt, két nappal ezelőtt. Ugyanis kollégám ilyet vett, és felrakott egy raklap játékot rá. Nem sorolom fel az összeset, de csak hogy egyet-kettőt említsek, felrakta a Modern Combat 3 és 4-et. Az Asphalt 6 és 7-et. Az új Need For Speed Most Wanted-et. Az iPhone-omon játékonként változóan 5-10-15, de akár 20 másodperccel is gyorsabban betöltődtek a játékok. Asphalt 7-tet mire nála betöltőtte, addig ém már mentem fél kört. (!) Hát azért nem fura, ha arra gondolok, hogy nekem van két magom és 2X800 Mhz?! Igen, csak jól írtam, 800 Mhz, mert kevesen tudják, de az Apple valami miatt visszafolytotta az 1 Ghz procit 800 Mhz-re. És akkor ott van ez a "veszedelmes" Samsung Galaxy Note 2, az 1.4GHz quad-core processzorával, (négy magos!!! 1.4Ghz!!!) és egy oylan sz@r játékot mint az Asphalt 7 20 másodperccel az enyém után tölti be, aztán nállam nagyon símán fut, a Note 2-ön meg látványosan szaggat?! Na neeee... És ezt 130.000 Ft-ért vette a kollégám. (nos, ezek után még mindig drágának tünik az iPhone 4S, vagy az iPhone5...?!) Én, mint már egy másik hozzászólásomban is írtam, nem számítógépes benchmark-okkal mérem a mobil eszközök sebességét, hanem leteszem őket egymás mellé és mehet a teszt. Eddig még mindent és mindenkit porig aláztam, de nem azért mert én vagyok egy ilyen alak, hanem mert fikázzák az iPhone-omat, és természetesen provokálnak is. Tehát nézek elébe bármelyik Androidos keleti, lopott technológiájú sz@rnak. És nem iPhone 5-el, hanem a síma 4S-emmel.

A kérdezőnek meg még annyit, hogy tényleg ne aggódj az akadózás miatt, semmi köze az iPhone-odhoz, szoftver hiba. Kiadnak majd javítást hozzá, ha meg nem akkor keress másik játékot mert ez nem méltó arra, hogy az iPhone-odra telepítsd.

Üdv.

2012. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!