Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ezt a telefont?

Megéri megvenni ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Ezt: [link]


Nem nagyon értek a telefonokhoz... most van annyi pénzem, hogy egy sony tipot tudnék venni. Megérné még várni és megvenni a másikat?



2012. dec. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ghz-es proci elég kevés..
2012. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egymagos 32 bites armv7 létére az 1 GHz nem kevés, a kategóriájában épp elég, ezt a készüléket kiszolgálja.
2012. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo! De sokan irják hogy átverés az akcio!!! Meg tény hogy azért az 1Gz igen csak kevés...
2012. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem egyik se, de ha mindenképpen a kettő közül akarsz választani akkor a tipo. De inkább válassz valami mást.
2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


És mi lenne az a má? :) Valami tipp jó telefonra? Max 50 ezerig (az már nagyon a plafon). A lényeg, hogy wifi meg jó legyen a kamerája.

2012. dec. 27. 11:34
 6/7 anonim válasza:

xperia x8: használtan már egész olcson lehet kapni (20 000ft alatt),viszont nem olyan gyors, vannak játékok amik akadnak rajta. de ha anyi az igényed hogy legyen wifi meg jo fényképező mondjuk (nemtudom neked mi számít jónak ez 3,2 megapixeles) [link]


xperia mini vagy mini pro: nekem is ilyen van és nagyon jó. fényképezője sokkal jobb: vaku, 5 megapixeles szebb kijelző akadásmentesen viszi a játékokat [link]

2012. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Samsung galaxy mini 2
2012. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!