Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G- tippek, trükkök,...

IPhone 3G- tippek, trükkök, hogy lassabban merüljön az akku?

Figyelt kérdés
Reggel fullra töltöm, este már csak néhány százalék, reggel tehetem vissza ujra. Igaz hogy sokat netezek, zenet hallgatok, smsezek de regebben 2 napnal is többet birt, most mar 1 napot is alig...

2012. dec. 26. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
hallgass kevesebb zenét, netezz kevesebbet, és mindjárt jobb lesz.
2012. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Másik aksi. Vagy zsebtöltő.
2012. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vártam egy ilyen épületes hozzászólást, amit a kedves elsö válaszoló irt, most hogy megjött, akkor az ilyneket félre is tehetjük :)


nem akarok kevesebbet netezni stb.. nem azért vettem h alig merjek hozzányulni!


uj akksi... hol érdemes megvenni? neten hol lehet megrendelni? kérek linket, ha lehet. köszi!

2012. dec. 26. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Pedig evidens, hogy intenzívebb használattól gyorsabban merül.


Nézz hozzá akksit. De figyelj arra, hogy megbízható helyről vedd!

2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utobbi időben kezdett gyorsan fogyni, azelőtt ( kb 2évig) tökugyanennyi használattal 2napnál is többet bírt!
2012. dec. 26. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Ergo nem az intenzív használattal van a gond!
2012. dec. 26. 21:06
 7/10 anonim válasza:
iPad BB van rajta? Az szokta meghúzni kicsit az akkut, gyári BB -el szépen kellene bírnia. Ez csak egy tipp, pl. az én 3G -mmel nincs ilyen gond.
2013. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta van meg a telefon?
2013. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
beállításokba vedd le a fényerőt nekem az segített :)
2013. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Multigod97 ***** válasza:
Kapcsold ki a WiFi/Bluetooth-t ha nem használod, vedd le a fényerőt, kapcsold ki a fölösleges éresítésket, állítsd be, hogy a mail-t manuálisan frissítse, csukd be a háttérben futó alkalmazásokat, kapcsold ki a 3G-t ha nem kell, kapcsold be a repülőgép módot, ha jailbreakelve van, akkor ne legyen mozgó háttered... tovább is van mondjam még? :D
2013. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!