Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Alcatel OT-995, vagy Nokia 500?

Figyelt kérdés
Melyiket tartjátok jobbnak? Esetleg van valakinek valamelyikkel tapasztalata? Fényképezés szempontjából az Alcatel jobbnak tűnik, de nem tudom melyiket válasszam.

2012. dec. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nem egy kategória a kettő...


Alcatel messze jobb, ennél főleg.

2012. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még ha valamelyik lumiát írtad volna akkor lehetett volna olyanokat kérdezni hogy wp vagy android jön be jobban neked de így egyértelmű hogy az Alcatelt, mint ahogy az első is irta , nem egy kategória a kettő.
2012. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig androidos telefonom volt(T-mobile Pulse Mini), de most le szeretném cserélni... Nokia Lumia 800-at is néztem, kíváncsi lennék a WP-ra is, hogy milyen. T-mobilnál szereteném megvenni kamat mentes részletre. Tudom, hogy nem egy árkategória egyik telefon sem, de részletre úgy gondolom, hogy még esetleg a drágább is megérné, ha tényleg jó, mert így havonta csak 600 Ft különbség lenne köztük. Ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra. A Nokia 500at ejtettem a jelöltek közül, de a Nokia Lumia 800on elgondolkoztam.
2012. dec. 26. 16:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszotokat! :)
2012. dec. 26. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
így hogy most androidos telefonom van (Huawei Ascend g300) aztmondom hogy én a lumia 800-at választanám , gördülékenyebb a rendszer, jobb kamera, design-osabb mint az OT-995 (szerintem). Viszont az alcatelnek nagyobb kijelző , több alkalmazás és játék. Szóval attól függ hogy játékra és filmezéshez használnád a telót vagy inkább fényképezésre.
2012. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legtöbbet internetezésre, és filmezésre használnám, azt hiszem az Alcatel lesz számomra a nyerőbb! :)
2012. dec. 26. 18:52
 7/8 anonim válasza:
Fél éve van Nokia 500 Belle frissítés,idáig tökéletesen működik.
2012. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nokia 500-as telóm van. Teljesen korrekt kis telefon (a Belle Refresh óta) de azt mondom, hogy most már ne vegye meg senki mert sokkal jobb készülékek vannak a piacon.
2012. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!