Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vasarolnek mobilt iphonomat...

Dastan01 kérdése:

Vasarolnek mobilt iphonomat eladtam es megvoltam vele elegedve nagyon! De samsung galaxy s3 vagy not 2 re gondolokk vagy iphone 5 igaz ára huzzosabb de megvehetnem de nem szeretnek anyit ki adni erte! Samu s3 jo árba van? Vajon jo valasztas is?

Figyelt kérdés
amugy viber skype net egyket programra jatekra hasznalnam!!csak ne fagyon mert az idegesitt!
2012. dec. 26. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy helyesírási szótár lenne a jó választás.Az SIII ezek közül a legjobb.Nagyon jó teló,megéri.Nem fagy,nem akad.Amire te akarod használni arra sok is.
2012. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Minek neked olyan drága mobil ,ha még írni sem tudsz? :D

Elosszor vegyél nyelvtan konyveket!

2012. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

15:39-es vagyok!

Én a helyedben Note 2-t vennék ,ha tényleg annyira gazdag vagy ,mint ahogy írtad! :D

Bár a Te céljaidra elég lenne valami olcsóbb is ,például egy Sony Xperia U.

2012. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az xperia U még sok is neki...


De amúgy xperia sola.

2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

15:39-es vagyok! :D

Miért hívod az Samsung Galaxy S3-at Samunak? :D

Írtad privát uzenetben ,hogy jobban tetszik az S3 , most akkor mi alapján is akarsz telefont választani?! Tudás vagy kulso? :P

Bár szerintem a Note 2 még kulsore is jobb! :)

Kérlek fogadd meg a tanácsunkat és lapozgass bele a nyelvtan konyvekbe ,mert nagyon pocsék a helyesírásod és a megfogalmazás !!! :P

2012. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!