Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet screenshot-ot...

Hogy lehet screenshot-ot csinálni a telefonommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

ALCATEL OT-995

Töltöttem már le sok appot a google play-ről de egyik se működött. Próbáltam neten is rákeresni de ott amit írtak, ezek a: lezáró + home vagy hangerőfelvevő + lezáró, egyik se működött. Ha valaki tud egy jó appot ami nem fizetős és működik is vagy tudja hogy lehet másképp csinálni az légyszíves írja le kommentben!



2012. dec. 26. 16:30
 1/4 anonim válasza:
Ha ICS-d van rajta, ami egyébként most jött ki (mármint a javított). Akkor Hangerő LE-Kikapcsoló gomb. Mind a kettőt egyszerre, pár másodpercig. Ha sikerült, akkor mutatni fogja úgy is. Ha nem ICS-d van, hanem GB, akkor meg program, és root szükséges! De láttam egy "no-root" progit is egy torrent oldalon.
2012. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2. válaszoló igazad van :) xperia p 4.0 :D fél órán át kerstem már :) köszi
2012. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sikerült. :) (ICS van a telómon.)
2012. dec. 31. 09:51
 4/4 anonim válasza:
Es hogy deritetted ki ,hogy ICS van a telefonodon.?
2014. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!