Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valakinek samsung...

Van itt valakinek samsung galaxy s3-a? Az pls segítsen legyenszíves!

Figyelt kérdés
szóval, valami van az alkalmazásokkal, ugyanis ha csatlakozok a wifihez akkor a youtube és a facebook bejön a telefonon, de a play áruház meg az s voice meg e többi alkalmazás viszont nem. előtte viszont ezek jöttek be és a többi nem. én ezt már nagyon nemértem. odaadtam olyannak is aki jobban ért hozzá, de ősem tudott semmit kezdeni ezzel. valaki akinek régebbóta van ilyen telefonja kérlekszépen segítsen. mert imádom ezt a telefont de ezzel a sok problával együtt elkell majd adni:S és én nemszeretném. most karácsonyra kaptam. teljesen újjonan t-mobilból.

2012. dec. 26. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Helló


Véletlenül nem frissítetted a szoftvert mert elvileg a 4.0 ICS a legjobb hozzá legalább is nekem azt mondták.

2012. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 renato-n ***** válasza:
szerintem ezt ott kérdezd meg ahol vették mert nekem is s 3-mam van de ilyen sose volt
2013. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!