Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet, hogy az új telefon...

Hogy lehet, hogy az új telefonomon alapból van internet, pedig nem is fizettem rá elő? Ezért kell nekem fizetni?

Figyelt kérdés
Netről rendeltem kártyafüggetlen mobilt, tehát nem szolgáltatótól vettem. A számomra sosem volt előfizetve semmilyen netcsomag, most mégis van az új telómon net. (nem csak a wifi miatt).

2012. dec. 26. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne használd azt a netet. Nézd meg beállításokba hátha wapra van felcsatlakozva. Egyszer én is jártam így hogy volt net a telefonomon hónap végén meg küldték a 25.000 Ft-os számlát...
2012. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy start net aktiválva van alapból... viszont ez iszonyat drága...1x megnyitottam egy weblapot ilyennel 5ezerbe fájt
2012. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kártyás vagyok nagy baj nem lehet, googlera mentem fel eddig vele kizárólag. Most inaktiváltam az adatforgalmat és így nem tudok rá csatlakozni, akkor hagyom így.
2012. dec. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!