Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érdemes másik készüléket...

Mikor érdemes másik készüléket vennem T-mobilos előfizetéssel?

Figyelt kérdés
A jelenlegi mix havidíjas és január 27-én jár le. Már lehetne új készüléket venni, de nem tudom, hogy most ami még akcióban van vagy várjak még, hátha januártól olcsóbb és más tarifacsomagok lépnek életbe. Mikor járnék jobban hiszen két év a hűségidő.
2012. dec. 27. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs tartozásod, 2-3 hónappal hamarabb is lehet a készülékcsere mint a lejárat.

Érdeklődj a szolgáltatónál.

A tarifacsomag nem befolyásoló tényező ha nem írsz alá tarifahűséget.

2012. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most azonnal érdemes hiszen még élnek az ünnepi akciós árak!

Januártól a készülék árak és a havidíjak is felfelé mozdulnak el.És mindenképp a webshopban rendeld meg mert olcsóbb is a bolti árnál és extra webshop kedvezményeket is találsz!

2012. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Február elsejétől lesznek akciók de fene tudja milyen telefonokra. Ha tetszik valami akkor vedd meg.

Ajánlom most a Sony Xperia U-t.

2012. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos most a webshop-nál elég nagy hiány van a telefonokban.:(

Tényleg még most lenne érdemes venni újat, és T-Pont üzletben is megejtheted a cserét, ott nagyobb a kínálat,

és ki is tudod próbálni a kiválasztott telefont, nehogy csalódás érjen.

Én sajnos webshopnál vettem, iagz 1 nap alatt megjött a készülék, de a micro SIM csak 8 nap múlva, illetve a készülékben is csalódtam.:(

2012. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!