Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban nem lehet egy már...

Valóban nem lehet egy már eküldött sms-t másnak elküldeni Samsung Galaxy S II-vel?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Samsung Galaxy S II-t.

Elküldtem vele egy karácsonyi üdvözletet valakinek. Szerettem volna az egyszer már bepötyögött szöveget másnak is elküldeni, de egy nap alatt nem jöttem rá, hogy hogyan kell. Én vagyok az idióta, vagy ez az okostelefonnak mondott tepsi ilyen rettentően buta. A régi dos-os Nokiámmal ez simán ment...



#Samsung Galaxy S II. #sms küldés más számra #sms ismétlés
2012. dec. 27. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet szövege másolható és beilleszthető.

Nem a telefon a buta ...

2012. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy.
2012. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, akkor áruljátok már el, hogyan lehet egy már elküldött sms-szövegét másolni? Én, ha egy elküldött sms-re rábökök, akár szimplán, akár duplán, akkor nem történik semmi. Ha megnyomom a menű gombot, akkor a következő lehetőségeim vannak: 1. emotikon beszúrása, 2. hívás, 3. szöveg hozzáadása, 4. névjegy megtekintése, 5. dia hozzáadása, 6. tárgy hozzáadása, 7. üzenetek törlése

- tehát ílymódon nem lehet. De akkor hogyan kell ezt csinálni???

2012. dec. 28. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!