Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám áthelyezni SD...

Hogyan tudnám áthelyezni SD memóriakártyára a zenéket?

Figyelt kérdés

Sony xperia tipo telefonom van. Töltöttem le rá zenéket de mindet a telefon memoriájába mentette. Hogyan tudnám áthelyezni a benne lévő SD kártyára?

Ha rákattintok a zeneszámra ilyen lehetőséget nem dob fel:/



2012. dec. 27. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyileg hol van a zene? Biztos, hogy nem a memória kártyán?
2012. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A telefon belső tárhelyén van.Ha belépek a beállításokba onnét a tárolóba ott jelzi hogy az SD kártya teljesen üres de a belső tárhelyen van hang, és azon belül vannak a zeneszámok amiket letöltöttem. De ott hiába kattintok a zeneszámra nem történik semmi.

Ha meg a zene mappát nyitom meg a menübe és ott nézem az opciókat akkor törlés, küldés van meg ilyenek, de áthelyezés nincs.

2012. dec. 27. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
RÁdugod a gépre a cuccost belépsz a mem kártyára létrehozol egy music mappát (ha még nincs ilyen) és átmásolod ide a filekat
2012. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyszerű.


Fogod, letöltesz egy fájlkezelő alkalmazást és a zeneletöltő fájl mappájából áthelyezhetik az SD kártyára a zenéket.

Ennyi.


(Bocs a helyesírás, telóról írtam)

2013. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanilyen problémám van nekem is. Szintén Sony xperia tipom van, leszedtem egy fájlkezelőt, de nem ismeri fel a memóriakártyámat, helyette a telefonom 2,15 gb-os memóriáját kezeli sd kártyának. Ilyenkor mit lehet csinálni?
2013. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!