Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet telefon processzorát...

Lehet telefon processzorát húzni? Mert azt hallottam, hogy igen, de nem vagyok benne biztos. De ha lehet, akkor meddig? Tehát az X10 Minimet fel lehetne húzni minimum 600mHZ ról 1000mHz-re? És ez mennyibe fájna nekem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet és ha lehetne is minek?
2012. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Legalább ne írtál volna baromságot, első...


Lehet.Root, bootloadernyitás, majd flashelsz egy OC kernelt, ami engedélyezi az overclocking-ot, illetve letöltesz a play-ről egy erre alkalmas appot.


Ez neked kb. semmibe nem kerül, max időbe.Illetve, ha kitéglázod valamelyik folyamat során a telót úgy, hogy a flashtool se hozza vissza, akkor a telefonodba.

Egyébként 800 MHz-ig lehet húzni gond nélkül, viszont teljesen felesleges.

1.Látványosan nem lesz gyorsabb, max a menüben való lapozgatás, és egy-két ilyen apróság igen.Viszont gyorsabban fog merülni az akksi.

2.Alkalmazásokat nem fog gyorsabban futtatni, ahhoz több ram és egy erősebb gpu kellene.

2012. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

A 2. válaszoló tökéletesen kifejtette.

Seria.hu/forum

ott sok okosságot találsz, mindenféle leírást (többek között cpu húzás, romok, kernelek, stb)

2012. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És azért, mert ő nem ért hozzá, lenullázta a hsz-em.Nice.
2012. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!