Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vásárolnék, de...

Új telefont vásárolnék, de nem tudok dönteni. Sony Sola vagy Motorola Milestone 2?

Figyelt kérdés

A két fent említett készülék tetszik. Hardveres tulajdonságaik hasonlóak, kijelző és kamera felbontás azonos. RAM mindkettőben 512MB. A Sony 2 magos procival van szerelve míg a Moto-nak fizikai qwerty billentyűzete van.

Azt mondják már a virtuális bill-en is lehet rendesen gépelni.. Nekem jelenleg egy resistiv felülettel rendelkező winmobilom van. azon kínszenvedés a gépelés ezért akartam fizikait. de a moto már 2 éves telefon...

Árban hasonlóak.


Vélemények javaslatok? :)



2012. dec. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Sola. Nekem Xperia U van, azon is tökéletes a gépelés. A Motorola már egy ideje-múlt telefon, ráadásul a supportja is egy nulla, szóval friss szoftvert ne nagyon várj rá. Én a Sonyt választanám a helyedben! :)
2012. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)


És az nem cinkes, hogy 512 ram van benne? A mobilaréna tesztjében azt tették szóvá, hogy az kevés. Az U-n melyik droid fut és mekkora ram van benne?

2012. dec. 27. 15:50
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Én másik qwerty-st választanék. Most is az van, ha lesz pénzem lecserélem, de csak és kizárólag csúszkás qwerty-sre! Más nem jöhet szóba!

xperia pro (vagy ha kevés zseton lesz mini pro) vagy samsung captivate glide

2012. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

U-ban is 512 mb ram van, eddig nem okozott problémát.

Szoftver pedig 4.0.4.-es gyári van rajta :)

2012. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16:05 milyen telót cserélsz ezekre?

Nekem a mini nem jön be, túl mini :D

az xperi pro-t nézegettem, de valahogy a formája nem tetszik. jobb szeretem a szögletes készülékeket. ha jól emlékszem az is hasonló hardverű mint a milestone 2, nem? 512 ram 1 giga proci stb..


16:06 a 4es droid frissítése vajon megjött már a sola-ra? mert azt írták azzal lesz majd baj a kevés ram miatt. de ha a tiéden nem akad, akkor csak okés lesz. ha jól láttam hasonló hardverrel rendelkezik a két készülék :)

2012. dec. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!