Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-ot...

Samsung Galaxy S Advance-ot csatlakoztatnám géphez USB adatkábellel, de valamiért fényképezőgépnek érzékeli. Hogyan tegyek így a gépről dolgokat rá?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha látja a fájlrendszert (mappákat, fájlokat) nempara, de a hozzá kapott cd-n lennie kell egy fájlkezelő programnak ( ha nincs cd weboldaláról szedd le )
2012. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha látja a fájlrendszert (mappákat, fájlokat) nempara, de a hozzá kapott cd-n lennie kell egy fájlkezelő programnak ( ha nincs cd weboldaláról szedd le )


Hát fájlrendszert azt éppen látok, de csak néhány kép, meg mappák, de nincs nevük, úgy kitalálni, hogy hova tegyem az épp adott dolgok nem könnyű... Most speciel zenét szeretnék rátenni. CD nincs, oldalon kerestem dolgokat, de semmi használható.

2012. dec. 27. 21:56
 3/8 anonim válasza:
100%
beállítások->vezeték nélküli és hálózati->usb beállítások->tár csatlakoztatása a számítógéphez majd bedugod az usbcsatlakozót és utána kiírja a telefon hogy belső tárhely csatlakoztatása->ok és kész is innentől szerintem menni fog. Remélem sikerült segítenem.
2012. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, király vagy :)
2012. dec. 28. 14:25
 5/8 anonim válasza:
léci segitstetek nekem is (nekem galaxy gio-m van)és nem kapcsolódik a géphez a beállitásokban a vez. nélküli hálózatokban csak wifi beállitások, bluetooth beállitások,int. megosztás és mobil AP,VPN-beállitások és mobilhálózatok vannak.valamelyikbe benne lehet az usb mert én nem találom
2013. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hallihóó válasza:
Köszönööööööööööööööööööööööööööm:))))
2013. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SCsabesz válasza:

"beállítások->vezeték nélküli és hálózati->usb beállítások->tár csatlakoztatása a számítógéphez majd bedugod az usbcsatlakozót és utána kiírja a telefon hogy belső tárhely csatlakoztatása->ok és kész is innentől szerintem menni fog. Remélem sikerült segítenem."


Az a bajom, hogy amikor rá megyek arra, h tár csatlakoztatása azt írja, elösszőr dugjam be az USB kábelt, de ha bedugom akkor meg azt írja előbb válasszal le. most akkor mit kezdjek vele? :D

2013. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rozsaszin_parduc válasza:
csak annyi h kikapcsolva kell csatakoztatni a telefont!! :D
2013. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!