Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 as telefonomon...

Nokia lumia 800 as telefonomon a facebook alkalmazást használva megjelenik alul egy sáv a érintő gombok felett (nem a visszanyil meg házacska) henem az felett?

Figyelt kérdés
Ilyen hirdető szöveg szerű nem tudom bezárni ez a szöveg benne : AdDuplex : és akkor : free mp3 converter meg ilyenek és bezavar mert kitakar :) nem tudjátok hogy lehet eltüntetni ma vettem nem értek nagyon hozzá!

2012. dec. 27. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az alkalmazás. Nem tudsz vele mit kezdeni, szedj le egy másik alkalmazást, van egy pár fent.


[link]


Ebben pl nincs hirdető sáv.

2012. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de másik alkalmazásban is megjelent ugyan ez ! miután töröltem a fb set
2012. dec. 27. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti fb-t szedd le, amelyet a Microsoft adott ki. Abban nincs reklám.
2012. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek egy nokia lumia 800-asra facebook alkalmazás. xd Bele van integrálva a telefonba az egész. Tiszta felesleges. xd
2012. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!