Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade 3! Hogyan kell...

Zte Blade 3! Hogyan kell levenni a hangot fényképezésnél? Ha fényképezek, miért csinálni mindig új mappát a galériában?

Figyelt kérdés
Képernyőt le tudom fényképezni vele?

2012. dec. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

1.a legtöbb androidos telefonon nem lehet kivenni a kamera hangot, nemtudom miért.

2. a kamera beállításaiba nézd meg hogy hátha mindig dátum szerint teszi a képeket, vagy milyen nevet ad az albumoknak?

3.nyomd egyszerre a hangerő le és a lezárógombot.

2012. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Camera lesz a neve, de mindegyiknek ugyanez. azt tudom állítani, hogy Albumok/Helyek/Alkalom alapján tegye össze őket, de akkor is külön mappákba kerülnek a fényképek :S valami ötlet?:))

a képernyőfényképezést köszii, működik :D

2012. dec. 28. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
nézz Google play-en egy másik fényképező alkalmazást hátha csak annál csinálja. Nekem csak annyit lehet beállítani hogy a telefonra vagy a memóriakártyára tegye...
2012. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. dec. 29. 14:39
 5/5 anonim válasza:
nekem nem működik a képernyőfényképezés, lezáró gomb alatt a kikapcsoló gombot érted?
2013. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!