Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire cserélnek t-mobile-nál...

Mire cserélnek t-mobile-nál garanciás iphone 3gs-t, ha már nem forgalmazzák azt?

Figyelt kérdés
Apróbb hibákat észlelek itt-ott, és olvastam arról, hogy kicserélik egy újra. Tehát akkor várnom kell majd, amíg valahonnan beszerzik, vagy egy 4es árába még bele kell szálljak?
2012. dec. 27. 21:31
 1/3 reptoid ***** válasza:
Én arra szavazok, hogy megjavítják.
2012. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó kérdés, mivel úgy tudom, hogy nincs szervíz magyarországon... de ezt is csak itt olvastam gyakorin, szóval nem tudom
2012. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicserélik, mert attól, hogy nem forgalmazzák tele a raktár ilyen telefonokkal pont az ilyen esetekre.

Vagy megjavíttatják valahogy.

Ha ez sem megy akkor kiszámolják, hogy jelenleg mennyit és vehetsz abból az árból egy másik telót.

+10% eltérést engednek. Szóval ha azt mondják, hogy jelenleg 40 ezret ér akkor 44 ezerért vehetsz telót maximum.

2012. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!