Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony C660X Yuga / Xperia Z,...

BreezyArt94 kérdése:

Sony C660X Yuga / Xperia Z, megeri varni ra?

Figyelt kérdés
Lassan eljott az ideje hogy lecsereljem 3G-s iPhone-om, es szeretnek valami igazan fasza telefont amit -ha nem is addig mint ezt- hasznalhatom. A Sony-k jonnek be a legjobban, az Xperia T szerintem nagyon szep, de azutan ra kellett jonnom hogy a Samsung Galaxy Note II lepipalja. De epp a napokban olvastam hogy jon ki a SSS IV, es ez az Xperia Z-re keresztelt keszulek. Szerintetek melyik lenne a jobb valasztas, vagy ha tudtok meg megjeleno vagy mar vasarolhato telefont, ami felveszi a versenyt ezekkel akkor irjatok legyszives :)

2012. dec. 28. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én várnak a z re 4 magos lesz full hd stb... Szerintem erre várj.
2012. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darius/92 válasza:
Én is várnék a helyedben a Z-re bár az új S4-es se lesz rossz, de úgy hírlik hogy a Z megkapja az IP57-es szabványt ami valljuk be nem haszontalan, mert ha az ember egy felső kategóriás telót vesz és beleejti a vízbe akkor legalább nem hal meg. Na meg persze ott van a Full HD kijelző ésa 4 magos 1,5 ghz-es proci mellé. :)Valószínűleg jövő februárban mutatják be a CES-en úgyhogy eltelik még egy kis idő míg kapható lesz de megéri várni rá szerintem.
2012. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt hallottam európában nem lesz kapható, csak az odin,xperia x : ,de ez remélem nem igaz...
2012. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az xperia z-re várj már csak azért is mert nem szarsung :D
2012. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Várj az Xperia ZL (Odin)-ra. IP57-es szabványnak meg fog felelni. Itt egy kis ízelítő:

[link]

2013. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kossz szepen minddenkinek!
2013. jan. 1. 18:23
 7/7 anonim válasza:
előző hozzászóló,egy kis javítás:az Xperia Zl nem felel meg,ha jól tudom,csak a Z.
2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!