Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonenal feltoltottem 2...

Iphonenal feltoltottem 2 képet Facebookra. A képeket mutatja a falamon de a mappát nem mutatja a képeknél. Nem értem. Mi lehet a gond? Hogy tudom beállítani hogy megjelenítse a mappát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 10:23
 1/2 reptoid ***** válasza:

Az új facebook alkalmazással már ki tudod választani, hogy melyik mappába töltse fel. Figyeltél erre is?

iOS 6-nál pedig már integrálva van a facebook, így pl. a fotókból is tudsz egyből feltölteni. Ekkor csinál egy iOS photos mappát és abba rakja.

2012. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is abba rakta, de csak én látom a mappát mások meg nem, de képeket ugyanúgy kirakja a falamra. :S és nem lehet beállítani a mappát hogy lássák az ismeroseim mert csak egyesével lehet beállítani minden képnél
2012. dec. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!