Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki folyamatosan hívogat...

Valaki folyamatosan hívogat ismeretlenül, a számát mindig elrejti. Hogyan tudnám lenyomozni?

Figyelt kérdés
Csak annyit ír ki a telefonom, hogy "Ismeretlen". Mindig felhív, és csak hallgat, mint a sült hal. Mi a módja, hogy kiderítsem a számát?

2012. dec. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács: vedd fel mindig, és tedd le az asztalra. Egy idő után megunja hogy megy a pénze és abbahagyja.
2012. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

véletlenül nem nagyjából pont óránként hív?

Régen nekem, és több ismerősömnek is volt ilyen.

Volt aki bement vele a trémobilhoz is.


És hogy mi is volt ez? :

A trémobilnak volt valami nagyon elcseszett automata reklámja vagy kérdőíva vagy valami ilyesmi. kb 1 perc várakozás után szólalt meg a géphang(ha addig nem szakadt meg a vonal) és elkezdett pofázni hogy nyomd meg ezt meg azt...


Én sose nyomtam ki, de mindig megszakadt a vonal. Aztán pán nap múlva egyszer megszólalt, na akkor kinyomtam. Azóta még nem csesztettek ilyenekkel...



Persze nem biztos hogy a te esetedben ez van. De ne nyomd ki. Vedd fel aztán hagyd úgy a telefont. Ha csak szórakozik valaki akkor majd megunja ha elfogy a pénze. Vagy a hónap végén ha jön a számla :D

2012. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem pont óránként hív, hanem úgy 2-3 naponta, de akkor van, hogy egy nap 3X. Én is elhatároztam, hogy ha akkor hív legközelebb, amikor itthon leszek, akkor úgy hagyom, és majd kiderül, hogy mit akar. Köszi a válaszaitokat. Bár, még mindig kíváncsi lenék, hogy van-e olyan, aki tudja, hogy magát a számot hogyan lehet kideríteni.
2012. dec. 29. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Magát a számot azt csak megfelelő hatósági engedélyek birtokában adják ki...


Szóval ha megfenyegetnek ilyen számról, vagy egyebek akkor a rendőrség lekérheti.

Egyéb esetben nem.

2012. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. dec. 30. 08:43
 6/6 anonim válasza:
Vannak olyan telefonok, amiken le lehet tiltani az ismeretlen számról beérkező hívásokat. Androidra is van ingyenes alkalmazás, amivel szintén tiltólistára tehetsz számokat. Esetleg az is elijesztheti, ha legközelebb beleszólsz, hogy ha még egyszer felhív, feljelented a rendőrségen.
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!