Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3G+andorid t9199+/s820.512...

3G+andorid t9199+/s820.512 ram és rom processzor 650mhz (elég kevés) Kamera hátul 8mp elől 2mp!?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá írjon szóval helyzet a következő:

telefonon alapból 2.3.4 andorid volt úgy gondoltam hogy rootolom és teszek fel ujjat. megis történt rootoltam, találtam andrid 2.3.6-ot erre a telefonra, de nem volt jó mert nem ment a kamera, de persze mielőtt ezt elkezdtem csináltam backup-ot ami elég furcsa módon mentettele, mert hozzá való programok(flashtooll-ok) nem mennek.

így hát a backup-ból egy két fájlt átmásoltam és a 2.3.6-osnak .zip könyvtárába és így sikerült megcsinálni hogy 2.3.4es visszakerüljön és mennyen minden.

majd később [link] ezzen a weboldalon találtam rom-ot amiben azt írták hogy megy stb..

na de én mikor felflasheltem, nem akar bekapcsolni a telefon, mármint csak bejön a kezdőképernyő ( androidmano) és nem boootol, Recoverybe betudok lépni, sdről tudok installálni gyári visszaállítás is megy de nem csinál semmit.

szóval mit tegyek?



2012. dec. 28. 15:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!