Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy az új Samsung...

Normális, hogy az új Samsung Galaxi Mini akuja egy nap alatt lemerül?

Figyelt kérdés

Nem használom extra hosszan, kb napi 30-45 perc net, és kb 20 perc beszélgetés.

Hol reklamálhatok vele? Bemérik? Vagy hogy lehetne kicseréltetni?


2012. dec. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

mikori a telefon?

Mi megy mellette? GPS? Wifi? Bluetooth? Ezek mind eszik az akkut. Kapcsolj ki mindent és teszteld le. Esetleg valami alkalmazás zabálja az akkut. nem árt egy mentést csinálj és egy s5570 hard resetet előtte mielőtt szervizbe viszed.


[link]

2012. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. : Hát te sem vagy normális,szervíz?!?!


Minden Androidos telefon eddig bírja főleg ahogy írtad "kb napi 30-45 perc net, és kb 20 perc beszélgetés". Ezek mellett még egyáltalán jó hogy eddig bírja.

2012. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Új a telefon, az akku is 2012 novemberi.


Kipróbálom a wifi kikapcsolását, más nem megy rajta.


Ha ennyit bír, akkor teszem vissza a sim kártyát a régibe... :(

2012. dec. 28. 16:12
 4/5 Mikey1988 ***** válasza:
Az okostelefonoknak ez az egyik hátránya, hogy átlag 1 napig bírja az akkumulátor töltés nélkül - sok minden energiazabáló dologgal rendelkezik, valamint az okostelefon inkább egy SIM kártyát kezelő miniszámítógép. Én is ezért szinte mindig, ha nem használom az enyémet, akkor a töltőn van. Eddig sosem volt vele bajom.
2012. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Visszavittem, kicserélték az akkut, mert tényleg szar volt. Kíváncsi vagyok az új meddig bírja.


Köszi a válaszokat!

2012. dec. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!