Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a mobilomon...

Hogyan tudok a mobilomon letíltatni egy számot?

Figyelt kérdés
Megadtam valakinek a számomat ako állandóan hivogat, és idegesít, mert én nem akarok vele beszélni. Régen mintha lett volna olyan funkció hogy bejövö hívásnál egy bizonyos számot lelehet tíltatni. Egy nokia telefonom van. A típusát nem tudom de új fajta.
2009. aug. 25. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod ha Symbian-os a telefonod, arra lehet föltenni azt a programot ami tudja szám szerint szűrni a bejövő hívásokat.
2009. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, van-e a telefonodnak ilyen funkciója?

Nekem a Samsung telefonomon le lehet tiltani a kiválasztott számot, de a Sony Ericssonokon nem tudom megcsinálni. :[

2009. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogy kell megcsinálni? :D

Hol keressük a funkciót?:D (engem is érdekel!)

2009. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Samsungban (SGH-E740) nálam ez úgy működik :

Hívásnapló => (ráállok a kiválasztott számra) => Opciók => Elutasítási listára...


Így a kiválasztott számot az "elutasítási listára" teszem, ezután nem fog kicsöngeni, ha hívni próbál megszakad a vonala. :]


Az "Elutasítási lista" bármikor megnézhető és a listán levő számokat onnan törölhetem, ha meggondoltam magam.

2009. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!