Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, iOS, WP8. Ti mit...

Android, iOS, WP8. Ti mit szerettek/utáltok ezekben a rendszerekben? Hibák/hátrányok? A tavalyihoz képest mennyire haladtak előre? Esetleg milyen jövőt jósoltok neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem utálom egyiket se nincs miért utáljam vmelyiket is.Androidot használok bár van néhány nagyon idegesítő hátránya de ez lehet h csak nekem hátrány.A technika nagyon gyorsan fejlődik úgyhogy mindenképpen sokat fejlődnek ezek a rendszerek.Sztem jelenleg ez a 3 oprendszer aminek hosszabb jövőt jósolok, de nem tudhatjuk mi lesz ezután.
2012. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

android előny:

-Magas fokú testre szabhatóság, egy kis framework szerkesztéssel, másik launcherrel egy teljesen más felületet kaphatsz.

-Rohadt sok app a play -en, bár egy csomónak semmi értelme...

Hátránya:

-Az évente megjelenő 2 verzió frissítést nem bírják követni a gyártók. Pl. Mire kiadják a csúcskészülékekre a 4.1 -et, addigra ott az 5.0, és a sok ideje megjelent 4.2. És ha a gyártó kiadja az összes az évi telefonjára az új androidot (most konkrétan a sony (ericsson) 2011 -es modelljeire gondolok), a sietés miatt tele lesz hibával.

iOS előny:

-Mivel évente kb. 3 iOS -es kütyü jelenik meg 20 helyett, így könnyű optimizálni, frissíteni. Saját maguknak diktálják a frissítési iramot, nincs az, hogy már van iOS 7, de az i4 csak most kapta meg az 6.0 -át.

-Nagyon sok app

Hátrány:

-Testre szabni csak jailbreak -el lehet, de azzal sem túlságosan.

-Nagyon le vagy vele korlátozva, de a jailbreak ezen is segít.

WP8: Nem tudom, nem ismerem.

2012. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!