Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 800-ról?

Figyelt kérdés

12 év után feladta a szolgálatot a Nokia 6310i mobiltelefonom. Most szeretnék venni egy újat és a Nokia Lumia 800-ban gondolkodom. Mi a véleményetek erről a típusról? Akik ilyet használnak, mit tapasztaltok (előnyök-hátrányok)?

Előre is köszönöm a segítséget.



2012. dec. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én N8ról tértem át Lumia 800-ra.Azért előnyösebb nekem,mert sokkal gyorsabb és nem akad a rendszer.Leginkább funkciókból hiányos a rendszer de szerintem nem vészes.A rendszert csiszolgatják és januárban megkapja pl. a wp8 kezelőfelületét.Én nem bántam meg a váltást.De ha rámhallgatsz,akkor inkább egy 820-ast vegyél,már a wp8 miatt is!
2012. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Árban azért a 820 jóval több, ùgyhogy meggondolandó. De jön majd egy olcsóbb WP8-as, a 620.
2012. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én most vettem 53 ért nagyon tetszik de még szokom wp7 et :)
2012. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem közel egy éve van WP7-em,és szeretem,igaz 710-em,de ezek testvér telefonok.Előnye hogy gyors,akadás,fagyásmentes.Letisztult felület,stb.Hátránya a zártság,kb. mint az iOS,bár feltételezem nem nagyon mond ez neked semmit.Jó telefon,megéri az árát.Azért nem írok részleteket,mert kb.4 generációs telefon technológia ugrást hajtasz végre,és gondolom úgy sem értenéd nagyon miről beszélek.(faceb.integráció,skydrive,offline navi)Ha tévedek írd meg,azt részletesebben megírom.Amin meg fogsz lepődni az az,hogy az akksi-k sajnos nem követték annyira a fejlődést,az energia zabáló procik,a nagy felbontású kijelzők miatt,egy mai okostelónál felejtős az 5-6 napos üzemidő,meg persze sokkal több mindenre használjuk(internet stb.)Ha egy teló 2 napig bírja az már jó,de nem árt a mai telókat minden este töltőre dobni,ha intenzíven ki is használod.
2012. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nekem az a lényeg, hogy (telefonáláson kívül) egyszerűen tudjak rajtra SMS üzenetet írni, illetve, hogy tudjam rajta használni az internetet (e-mail, facebook). A céges mobilom egy Nokia C6-00 készülék, tehát nagyjából tudom használni az okostelefont. Sajnos azzal a ténnyel is tisztában vagyok, hogy ezeket a készülékeket gyakran kell tölteni. A 6310i-m akkumulátora fénykorában egy hetet kibírt töltés nélkül.
2012. dec. 29. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Facebook fiókodat beállítod,akkor gyakorlatilag bele építi a telefonba,a csevegő az üzenetekbe kerül,ott látod ki elérhető,háttérben fut,tehát ha valaki rád ír úgy jelez a telefon,mintha sms-t kapnál,és persze kényelmesen kezdeményezhetsz csevegést is.Az események, a kapcsolatok csempébe kerülnek.A face integrációt a WP oldja meg legjobban,már anno is evvel is reklámozták: http://www.youtube.com/watch?v=nNgN5vS_stc

Levelező fiókot hasonló egyszerűséggel állíthatod be,használhatod.

2012. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!