Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan programot, mint...

Stewi kérdése:

Tudtok olyan programot, mint az Iphone ra van a ITube, hogy betöltöd egyszer a videót pl. : Zene, aztán ha nincs net akkor is megtudod hallgatni a telefonodról?

Figyelt kérdés
Ezt unokatestvérem meg haverom is használja, de nekem Sony Xperia Go van (Android ICS), van benne 16 GB mem kártya, szeretnék én is ilyen programot használni rá, mert nekem nagyon tetszik, hogy akkor is megtudsz egy zenét vagy bármit nézni/hallgatni, ha nem vagy net közelben, mert már egyszer a telefon betöltötte ....

2012. dec. 29. 00:23
 1/4 anonim válasza:
az előre telepített youtube kliensben van mód valami hasonlóra :) "előzetes betöltés" :D vagy ajánlom a tubemate-t :D letöltöd a vidiket mikor wifi közelben vagy és annyiszor és akkor nézed ahányszor és amikor csak akarod!! :)
2012. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítsegedet,de leszedtem es megkeresem a videot ranyomok es semmit nem reagál videót nem tölt be...

Remélem érted miről beszélek

2013. jan. 10. 12:32
 3/4 anonim válasza:
na szóval :) leszeded a következő oldalról : m.tubemate.net .. kidob egy listát ... valamelyiket kiválásztod és letöltöd.. telepítés.. indítás... :) megkereded a vidiket.. rákatt a vidire amit szedni akarsz és alul látni fogsz egy kis zöld nyilat... na arra rákatt és jönnek a lehetetősegek.. pl mp4 (640x480) rákatt és szedi is :) ennyi
2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*megkeresed :)
2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!