Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia u-ban tárhely...

Andriskaka kérdése:

Sony xperia u-ban tárhely maximális kihasználása?

Figyelt kérdés
A beállítások menüben és azon belül a tároló beállításaiban megnéztem, hogy a belső tárhely 3.98 GB és van még ezen kívül a telefon memória amely 1.63 GB, azt szeretném megtudni hogy ez a 2 tárhely különbözö, vagy egybe vannak?Ha különbözöek akkor hogyan tudok a telefon memóriába menteni?

2012. dec. 29. 02:10
 1/7 anonim válasza:

Szia, ez úgy van, hogy összesen 8GB a belső memóriája a telónek, melyből kb. 2-t elvisz maga az Android. A maradékból 2 marad az app-oknak, 4-re pedig azt teszel, amit akarsz, zene, kép etc.

Persze ez csalóka, mert a 8GB az nem annyi, hanem kevesebb, mert igazából MB-okban számolódik ez és úgy átváltva nem jön ki a 8GB-nak megfelelő MB szám. De ez így van a PC vinyóknál, pendrive-nál meg mindennél is. Az 1GB-s memkari is kevesebb, ha a MB-számot nézed.

Amúgy egyben van a 8GB, tehát a te leírásod alapján a 3.98 és az 1.63 is, de az 1.63-ra csak app mehet, a 3.98-ra a saját cuccosod.

2012. dec. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Különböző. Nekem ICS van rajta, beállítások/alkalmazások menüpont alatt tudod ide-oda rakosgatni a dolgokat.
2012. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked ICS mellett nem szarakodtak a dolgok mint például a wifi?
2012. dec. 29. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ISC alatt sokat akad, a Wifi pedig nagyon lassan csatlakozik, és csak nagy jelerősségnél. A RAM pedig érezhetően kevés.
2012. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor tulajdonképpen nem tudok pl egy játékot a telefon memóriába menteni semmilyen módon?
2012. dec. 30. 04:57
 6/7 anonim válasza:
Csak oda ment, mivel nem bővíthető a belső memóriája...
2013. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekem ICS előtt volt rossz a wifi, nekem megjavította a frissítés. Kicsit lomhábban indult ICSvel de már kb ugyanúgy pörög, mint GBen. Ezzel a most kijött újabb frissítéssel pedig egy

kicsivel nekem még jobb lett.

2013. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!