Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Randy98 kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
80eFt nem szeretnék többet rákölteni. De legyen rajta wifi min 5megapp.
2012. dec. 29. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért magasan az xperia p.
2012. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nokia lumiat ajanlom. Mindenki ugy ellene van,de szerintem nagyon jo kis telefon. ;)
2012. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy lumia 800al igen jól jársz, vagy veszel egy olyat amin már wd8 van. :) a lumiákat 99%ban a wd miatt szidják habár nem tudom miért!!!!
2012. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xperia P szerintem is
2012. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is egy lumia 800-at vegyél. Nekem az van és sztem nagyon jó! :)
2012. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ricsi5 válasza:
Figyelj 80 ért már veszel, egy Iphone-t 4-et és szerintem az jó nekem is olyan van.Nem fagy le rendes op. rendszer és 8megapp. és van értelme eldobni rá 80k-t ! én aztmondom
2012. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én inkább egy új mobilt választanék, mint egy használt iphone-t..
2012. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szídja itt senki a lumia-kat, csak ennyiért tényleg magasan a p a legjobb.

A lumia 800 is jó, de hiába kissebb a wp rendszerigénye, a p-nek annyival erősebb a hardvere, hogy ezt kiegyenlíti, és még ott vannak az android előnyei.

Fogalmazzunk úgy, hogy nem egy kategórua, a lumia 800 olcsóbb.

2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darius/92 válasza:
Semmi gond nincs a Lumia 800-zal, de az Xperia P lealázza a Nokiát. Míg P-ben 1 giga ram van addig a Lumiában csak 512 mega, míg a Lumai 1 magos 1400mHz-es procival operál addig a Sony 2 magos 1 gHz-essel, a kijelzője is nagyobb: 4 colos és fényesebb (sőt a legfényesebb kijelzője van a mobilpiacon, így szikrázó napsütésben sem lesz gondod a kijelzővel hogy nem látsz valamit), az XPerian van microHDMI port a Nokian nincs, anyaghasználatban is lealázza a Noikát a szálcsiszolt alumíniummal a műanyag helyett (természetesen a Nokia műanyagburkolata nagyon minőségi de azért mégsem fém :D), és nem utolsó sorban az Android sokkal felhasználóbarátabb mint a Windows Phone 7,5 Mango, ja és a Sonyhoz kapsz 2 smart taget is
2012. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!