Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 vs. Sony...

Samsung Galaxy Ace 2 vs. Sony Ericsson Xperia Ray? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
A külső nem szempont! A hasznosságra, a "praktikus tudásra" vagyok elsősorban kíváncsi, illetve tapasztalatokra pro és kontra.

2012. dec. 29. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább xperia u
2012. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Xperia U valóban szép, de az sajnos nem szerepel abban a csomagajánlatban, amiben jóval olcsóbban meg tudom venni a telefonokat. Ráadásul úgy tudom, hogy annak nem bővíthető a memóriája. Vagy igen?
2012. dec. 29. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy mennyit használnál ki pl. az 5.5 gigából...
2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A mostani telefonom 4 GB-os, de úgy érzem, ha 8 lenne is kevés lenne. :) Most állandóan törölgetek, hogy az új dolgok elférjenek. Viszont ez nem fő szempont, így ha tudásilag a kevesebb memóriás a jobb telefon, akkor nem veszem figyelembe a memória nagyságát.
2012. dec. 29. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg tavaly április óta egy az u-hoz képest elavultnak számító xperia arc-om van 8 gigás kártyával és abból is 3-4 giga között használok....


Mégis mi az ami neked nem fér el 5.5 gigán?

2012. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A munkámhoz rengeteg zene kell és szeretem ha a telefonomon vannak, mert csak előkapom és bárhol használhatom. Nem kell egyéb lejátszókat hordozni. Plusz a szokásos dolgok (fényképek, videók-amiből szintén rengeteg van).
2012. dec. 29. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp csinálja (lgt)


De nem tudom, neked mi nem elég egy dvd-nyi zenén (4.3 giga + mellette fényképek)...

2012. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sokféle stílus, számtalan zene. Egy kicsi ebből, egy kicsi abból és huss, már tele is a memória. :)

Mindenesetre köszönöm a válaszaidat! Szia

2012. dec. 29. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg max az új albumokat teszem rá az arc-ra...


Meghallgatom aztán kész.

Van külön album a jobbaknak, azokat oda berakom, de a xarokat mellőzöm...

2012. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!