Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged belépni a viberbe....

Nem enged belépni a viberbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kértem új kódot,újra indítottam a telon le töröltem és újra telepitettem de semmi.Mit tegyek???
2012. dec. 30. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem, hát nem.
2012. dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelmes válaszok -.-""
2012. dec. 30. 07:44
 3/4 anonim válasza:
hat elvileg smst kene kuldenie a koddal. beleirtad a telefonszamod mikor regisztraltad? orszagkoddal mindennel mintha nem is otthonrol csinalnad?
2012. dec. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mobilnetről próbálom, nekem sem küld kódot, ha wifiről, akkor igen. Szóval ha nem wifin akartad aktiválni, akkor most próbáld úgy. Fogalmam sincs miért csinálja, de különösebben nem is zavart, mert utána már az üzenetküldés-hívás működött mobilneten is..


Esetleg még megpróbálhatod, hogy egy másik telefonszámra kérsz kódot, hátha oda megjön. Nyilván olyan telefonra, amin NINCS viber, különben összekavarja.

2012. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!