Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni az érdekébe...

Mit lehet tenni az érdekébe hogy ne merüljön le gyorsan a telefon?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia S készülékről van szó , valamiért gyarsan merül a telefon december 16-án kaptam t-mobilos akkor mondta a hölgy hogy 16 órát töltsem, akkor még jó volt meg minden, tegnap este feltettem tölteni, levettem reggel fullos volt, van wifi itthon és fel szoktam reggel menni a facebookot megnézni, jó, az volt 20 perc és 94% on volt utánna, aztán letöltöttem egy játékos a play arúhazról és az kb is 25 perc volt(most wantedet), megnéztem aztán a akku állapotát és 71% on volt. a fényerőt lettem a legkisebbre , mi mást tehetnék az érdekébe hogy ne nagyon fogyaszón mert így fél nap alatt lemerűl nem nagyon aktiv használat mellet!

választ köszönöm is előre!!



2012. dec. 30. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne használd.
2012. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni az amit leírok neked: telefonálásra egy teljesen alap Nokia, mellé mehet egy kisebb tábla PC. Fontos hogy a multimédia és a telefon külön legyen. Előbb utóbb belátod majd hogy igazam van. Még nem, de akkor majd igen-ha mondjuk bajba kerülsz, és nem tudsz telefonálni, mert lemerült.
2012. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális használat mellett minden mai teló kibirja egy napig. Nem kell annyit nyúzni és kész.
2012. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

-köszönöm ferenc de van másik telefonom amit telefonálásra használok, samsung s5230.

-annyira nem szoktam nyuzni!

köszönöm válaszokat!

2012. dec. 30. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A mai aksik nagyon gyengék a telefonok teljesítményéhez képest, szóval teljesen normális, hogy hamar lemerül, és nem is tudsz mit kezdeni vele.

Vagy veszel egy másik aksit hozzá, és ha lemerül az egyik kicseréled, vagy veszel egy hordozható töltőt, vagy veszel egy tabletet és azt használod főleg, telefont meg csak út közben, vagy egy olyan telefont kellett volna venni, aminek tényleg durva az aksija (Galaxy Note 2 ami úgy tudom aksi szempontjából a legjobb).

2012. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak trükkök/tanácsok, ami kicsit javít a helyzeten, de egyik sem valami nagyszám:


- ne használj live wallpapert

- fényerő legyen minél alacsonyabb

- GPS/Bluetooth/Wifi/3G ha nincs használatban mindig legyen kikapcsolva

- ha a sebesség nem fontos: 3G helyett használj mindig 2G-t

- töltsd le a Juice Defendert, ez kb a fentieket csinálja meg magától.

2012. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!