Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon való nekem?

Milyen telefon való nekem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Most egy régebbi fajta, nagyon egyszerű nokiám van, semmi extra nincs rajta, csak hívások fogadásakor használom.

De szerintem már jó lenne egy olyan telefon, amin van wifi! Mert szükségem lenne rá időnként...

A helyzet az, hogy nagyon nem értek ehhez a témához.:D Mi éri meg, mi a jó, stb. Ezért érdeklődöm, hogy mit javasoltok?

Az interneten nézegettem eddig használt telefonokat, mint pl.: Blackberry 8520 curve (ez 25 ezerért), de még az iphonokat is megnéztem.. ott a 3-as van 30-40 ezerért, a 4-es 60-70 ezerért

Azért gondolkodok most komolyabb telefonokon, hogy akkor hosszútávon bírjam használni, illetve, hogy sok területen alkalmas legyen.

Ti mit gondoltok?

(Azért az ára is fontos szempont, 50 ezertől tényleg nem kellene, hogy több legyen.:/)

Vagy ha nektek is van eladó, akkor lehet érdekelne! :D



2012. dec. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked is ugyanazt tudom csak mondani mint már amit néhányszor írtam ezzel kapcsolatban. Telefonálásra kizárólag egy teljesen alap funkciós mobil kell-ez jelenleg neked megvan. Ez mellé vegyél valamilyen tábla PC-t vagy kisebb laptop-ot. Nagyobb is lesz a képernyő amin tudsz dolgozni, ezerszer használhatóbb mint ha egy 4 vagy 5 colos kijelzőt bámulnál.
2012. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek, viszont a legolcsóbb és tényleg jó tablet az a Nexus 7, itthon 70k-tól indul. Ha ki tudsz menni mondjuk Bécsbe érte ott kb 60k-ért van, de utazási költség simán van 10k, szóval ugyanott vagyunk (csak mondjuk legalább így kicsit körül is nézhetsz).


Persze 50k-ért is van sok tablet, de a Nexus 7 lenne az igazi.

De ha nem akarsz rá többet költeni a Concord Tab Play is jó 45k-ért, csak mégsem egy Nexus 7.

2012. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján úgy látom, hogy már körvonalazódott benned, mit szeretnél :)

Én az androidos telefont tartom praktikusabbnak, kisebb, könnyebb, és azon is meg lehet nézni bármit. Ráadásul csak egy készüléket hurcibálok magammal nap mint nap.

Félreértés ne essék, nincs bajom a tabletekkel, csak nem vagyunk egyformák. Kinek mi válik be.

Néhány típus: Motorola defy, ZTE skate, Galaxy ace, Galaxy mini

Árban 40-60 Ft között mozognak, és újak.

2012. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Sony Xperia U-t vegyél(T-mobilnál 40000Ft)
2012. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Sokat segítettek!!! :)

2012. dec. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!