Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S III rootolva lett?

Galaxy S III rootolva lett?

Figyelt kérdés
Húgom S III-as független készülékébe tegnap vettek microsimet T-mobilnál, működik is vele minden, de észrevettem, hogy superuser meg CWM is lett rajta. Ez így hogy lehet, mert hogy húgom nem tud rootolni, az biztos és nem tudja h mi lett. Én az S II-t odinnal rootoltam, de húgom gépén nincs még odin se. Valaki, tipp?

2012. dec. 30. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Rootolva van valószinű.
2012. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És hol lett vásárolva a készülék?

Mi köze a microSIMnek a rootoláshoz?

Bemegyek veszek egy kártyát és (otthon) belerakom a telóba.

2012. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem, mert újonnan lett vásárolva, és akkor nem volt root rajta. Nem értem, hogyan mehetett végbe. Azért írtam a SIMet, mert utána lett ilyen, pl az internet is át lett nevezve origora.
2012. dec. 30. 13:07
 4/9 Gugu Gabor ***** válasza:

nézd CWM magától nem települ fel szóval az nem egésszen az a kategória hogy véletlenül feltettem...

Szóval

A. vagy mégse egészen új a telefon

B. valaki feltette rá még ha nem is a hugod (mondjuk nem tudom hány éves a húgod de nem egy olyan root leirás van ami kb azt is leírja hova kell kattintani szóval nem kizárt hogy megcsinálta

2012. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindent mondasz, csak azt nem ami lényeges:

Kiadta-e a kezéből a készüléket?????

Mert mint mondtam, SIM kártya vásárláshoz nem kell a készülék! Akkor mikor rootolódott?

2012. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt sem tudja, mi az a root, tehát tutorialt sem csinált. A telefont nem adta oda senkinek, és azt mondja, hogy lehet már úgy volt. Bár amikor vettem, a kijelzőfólia rajta volt és egyáltalán nem tűnt használtnak és nem értem a boltnak miért érné meg szimplán rootolt készüléket árusítani.

És én sem emlékszem, hogy rajta lettek volna, mert amikor először bekapcsolta, és átnéztem, csak feltűnt volna..

Elég rejtély O.o

2012. dec. 30. 14:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Fájlrendszer gyökérben megnéztem, hogy mikor lett módosítva a két apk, de perszer, hogy 2008 meg 2010-es dátumok vannak..
2012. dec. 30. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem vissza vadi új készüléket pici hibával 2 nap után, ember meg nem mondja, hogy volt már valaki kezében (ujjlenyomat és minden egyéb letörölve, originál csomagolásban vissza), "megigazították", eladták.

Azért a visszavittek nem landolnak a kukában....

(Meg olykor a szerviz se ért hozzá, mint nálam bebizonyosodott. Azt se tudták mi a root, nemhogy keresték volna)

2012. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán ez lehet ebben az esetben is, köszi!
2012. dec. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!