Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudom elkerülni, hogy...

Mivel tudom elkerülni, hogy ellopják a telefonom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de most vettem egy felsőkategórás telefont, és félek, hogy ezt is ellopják, mint az előzőt(pedig az "csak" egy Sony xperia ray volt) Létezik valamilyen program, szoftver, vagy akármi, ennek megelőzésére, vagy megtalálására? Vagy lehet rá biztosítást kötni? Egyáltalán érdemes?

2012. dec. 30. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Asszem vodánál van valami ilyesmi nem ott vagyok nézz utána ha érdekel. Képernyőzárat ajánlom mert ha ellopják csak hard reset után jutnak hozzá bár lehet nekik mindegy. Amugy meg van néhány olyan program amivel lehet követni a telefont gpssel.
2012. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Seekdroiddal lehet követni, de ha leszedik az apk-t, akkor bukod... Van olyan amit rootolás után lehet felrakni, nem lehet látni se törölni, de ha új szoftvert raknak fel.. Akkor buktad azt is... De ha érdekel megkeresem és leírom a nevét
2012. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Az anti theft guard installer volt az, de valami régebbi verziója. Ennek most alig van pár letöltése, ez nem tudom, hogy milyen...
2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írd fel a gyári adataidat puk kód, meg ilyesmi, ha ellopják nagy az esélyed, hogy hamar megkerül. Ha bekapcsolva van, még azt is tudják, merre jár és még azt is hallgathatják, miről beszél...
2013. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!