Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak akkor hogyha a...

Mit csináljak akkor hogyha a telefonom nem akar bekapcsolni? Samsung Galaxy Ace.

Figyelt kérdés
Sziasztok!A telefonom már 3 órája nem képes bekapcsolni,azaz bekapcsolni bekapcsol,de nem hozza ki azt ahova a pin kódot kellene beírni,csak ezt a Samsung feliratot hozza ki,már ezerszer be meg ki kapcsoltam,de csak ennyit csinál,kivettem az aksit is de így se történik semmi. Kérlek segítsetek mi ilyenkor a teendő :// -SAMSUNG GALAXY ACE telefon-

2012. dec. 30. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Kellett neked is Ace-t venni...

2012. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,kellet vennem,és elmondanám hogy eddig semmi gondom nem volt vele -.-
2012. dec. 30. 18:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Eddig nem, de majd most lesznek...
2012. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy tönkre ment az aksi? Amúgy kipróbáltam amit küldtél és csak valami szöveget hozott ki:S
2012. dec. 30. 18:19
 5/14 renato97 válasza:
hali odinnal tedd újra a romot :) (ha kell segítség írj)
2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És azt szabad tudni, hogy mi volt az a "Szöveg"? (:
2012. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Próbáltam de semmi:/ Mit tudom én valami olyasmi hogy szar az android... De a héten elviszem szervizbe,azt hiszem az lesz a legjobb :)
2012. dec. 31. 13:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd le, vagy véletlenül se csinálj róla képet, hogy pontosan mit látsz, vagy mit ír ki, mert nem biztos, hogy feltétlen kell az odin, vagy szervizbe vinni, de te tudod...
2012. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak egyszer hozta be,amikor megnyomtam a kikapcs és a home gombot :D Amúgy meg valami android izét hozott ki és arra meg valami színes betűket de nem bírtam elolvasni :D:D
2012. dec. 31. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Na akkor ott valószínűleg megtaláltad volna a "Factory Reset" opciót, a hangerő le gombbal oda léptél volna, majd a bekapcsoló gombbal nyugtáztad volna, és lehet meg is oldódott volna a problémád.


...De ha nem bírtad kiolvasni, akkor honnan tudod, hogy mit írt ki?...

2012. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!