Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 telefonra honnan...

Kicku01 kérdése:

Nokia c5-03 telefonra honnan lehet angry birds-et leszedni internetröl? és hogy telepitem a programot a telefonra? Oviban nem találja a játékot, interneten se igazán akadok rá! Plz help =)

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 19:48
 1/1 anonim válasza:

Szióóó! :)

[link] <-------1. INNEN letöltöd

2. Ha kész NE bontsd ki

3. Rakd rá a telefonodra (a Games mappába tedd!!!!)

4. Ha ez is kész belépsz a MENÜ-be<ALKAM.-OK<IRODA<FÁJLKEZELŐ<E.mem.kártya<Játékok<Angry Birds(Kiválasztod a játékot)<KIADJA AZT,HOGY:

Telepítés:

A JÁTÉKRÓL DOLGOK


Le Ok ozod Folytat Kiválasztod hogy hova mentse (én az E: mem.kártyára szoktam.) HA KÉSZ KIADJA AZ ELKÉSZÜLT JÁTÉKOT ÉS JÁTSZHATSZ IS! De ha kilépnél belőle megtalálod a játékot MENÜ<Alkalm.-ok<Tel. alk.-ok ÉS ENNYIIIII :)

2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!