Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Nagyon balek...

Mit csináljak? Nagyon balek vagyok! :S

Figyelt kérdés
Sikerült ledobnom a konyhakőre a galaxy S3-at a telefon müködik az érintőpanel is jó,csak egyik fele zöld lett,meg bal oldalt felúl van ijen zöld kocka és szines csikok vannak bent!mit lehet vele csinálni? Mennyiért cserélik?
2012. dec. 30. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem látszik rajta külsérelmi nyom, továbbá, ha nem zörög, amikor megrázogatod/nem árt előtte kiszedni akksit, kártyát, mindent, ami mozgatható/, szerintem próbálkozz be a hivatalos szervízzel.

Ez csak egy tipp, de én tuti bevinném, ha nem látszana rajta, hogy elejtettem.

Kijelzőcsere majdnem annyi, mintha új telót vennél.:(

2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebay-en 230-250$ között mozog az áruk a kijelzőpaneleknek, szerintem itthon sem úszod meg olcsóbban sajna :(

Ha nem nagyon zavaró a jelenség, akkor használd tovább így a telefont.

2012. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

illetve ezt is találtam:

[link]

2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat!hát az a baj hogy làtszik rajta a karcolás!:S most nem is vagyok olyan helyzetbe hogy 60-70ezreket tudnék rákölteni!hát pebróbálom a szervizt mert még garanciális ha nem jön be akkor így marad!:S
2012. dec. 30. 20:41
 5/10 anonim válasza:
Garancia?
2012. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van még rajt,de én ugy tudom hogy ha én okoztam a kárt akkor nem csinálják meg!:S
2012. dec. 30. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak karcolás látszik rajta, azt ráfoghatod a kulcs csomódra.Repedés,kimondottan leejtésre utaló sérülés ha nincs, szerintem nyugodtan vidd be.
2012. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát egy próbát megér!ha meg nem jön be használom igy!
2012. dec. 30. 21:02
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Próba szerencse, de sok esélyed nincs.
2012. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm..már lilul is a kijelző meg egy kék csik is van benne!:S
2012. dec. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!