Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerikából rendelek iPhone...

Ha Amerikából rendelek iPhone 5,4s vagy 4-et kártyafüggetleníteni (at&t, verizon, sprint) akkor azokat tudom függetleníteni?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Vagy egy iPhone szervízben, vagy szaküzletben, netán GSM boltban megcsinálják? Vagy nekem kell házilag? A jailbreakkel meg lehet oldani ezt a problémát?
2012. dec. 31. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Te csak használt telefont tudsz esetleg rendelni. Új Verizon, AT&T, Sprint függő telefont nem.

Neked kell megoldani szerintem. A jailbreak nem azonos a hálózatfüggetlenítéssel.

2012. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Olyan buták vagytok.

Ha nincs pénzed rá, hogy megvedd itthon akkor minek akarsz ilyen telefont? Külföldről nem tudsz olcsóbban rendelni.

Vegyél inkább egy Xperia U-t.

2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Odaát CDMA rendszer van.

Európában GSM.

Nem kompatibis a két rendszer egymással. Ha csak egy drága szobadísz kell, nyugodtan rendeld meg.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 reptoid ***** válasza:

iPod touchnak még jó lehet :)

Még ha működne is itthon, azon gondolkodtál már, hogyan rendelsz amerikából hálózatfüggő telefont? Mert hogy ahhoz előfizetés is kell. És ezt magyar adatokkal akarod megkötni? :D

2012. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

"Odaát CDMA rendszer van."

Európában GSM. "


Tengerentúlon CDMA is van és van GSM is. Meg 3G is.

Európában is találsz CDMA-t: Csehországban.

2012. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!