Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefonon lehet...

Androidos okostelefonon lehet használni úgy a gps-t, hogy wifis helyen megtervezem vele az utat, és utána már persze nem wifis helyen használom?

Figyelt kérdés
Szóval hogy utána már wifi nélkül is lehet-e alkalmazni? Köszi!:)
2012. dec. 31. 12:34
 1/6 anonim válasza:
Nem wifis helyen lehet hogy menni fog a gps, de akkor szerintem nem ingyen...
2012. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ngabika válasza:
Navigon nevü alakalmazás net nélkül is tud navigálni :D csak előtte kell neki kb 1gb szabad hely a memkártyán amit ő tölt let.
2012. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De előtte megtervezném az utat wifis helyen.mert nem azért kell net a gps-hez, hogy a térképet betöltse? És én meg előtte megtervezném az utat, tehát én betölteném a térkép szükséges részét már....na nem tudom:/
2012. dec. 31. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le az IGO-t, és a hozzá való térképeket.

Telepítsd, és használhatod net nélkül, teljesen ingyenes.

A térképeket nem a netről szedi le, hanem a saját mappájából.:)

2012. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. dec. 31. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült az alapból rajta lévő navigációssal is:D csak wifis helyen kell megtervezni, utána már wifi és mobilnet nélkül is tökéletesen működik:D
2013. jan. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!