Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó játékokat tudtok...

Milyen jó játékokat tudtok Galaxy S 3 Minire?

Figyelt kérdés
annak nincs értelme,hogy mindegyiket letöltöm aztán rájövök, hogy szar és letörlöm xD
2012. dec. 31. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy jó egy játék vagy sem attól függ hogy neked tetszik-e vagy sem.hiába mondanák azt hogy próbáld ki ezt vagy azt , az neked nem biztos hogy tetszene
2012. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért vannak amik biztos tetszenének ;D
2012. dec. 31. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha letöltés előtt megnéznéd a kibaxott screenshotokat, meg a youtube-os gameplay trailereket, meg elolvasnád a játék rövid leírását, ahelyett hogy ész nélkül letöltenél bármit is feleslegesen?
2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahhoz lusta vok xD
2012. dec. 31. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor baxakodj tovább az ész nélküli letöltéssel, ha már egyszer képtelen vagy azt az 1-2 percet rászánni, hogy utána nézz, hogy mit akarsz egyáltalán letölteni.

Idővel meg szépen elfogy a ram, az eszetlen telepítés-törlés után, majd jössz ide sírni, hogy hová tűnt a memória, laggol a telefon, mit kezdj vele.Mert gyanítom ahhoz is lusta leszel(vagy hülye), hogy utána nézz, hogy hogyan is működik ez a dolog.

2012. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ahhoz lusta vok xD"


én meg ahhoz vagyok lusta hogy játékokat keressek neked

2012. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idefigyelj,én is lusta vagyok.Úgy hogy így jártál.Gyanítom hogy nekem ugyanannyiba telne játékokat keresni mint neked.De mint mondtam ehhez most lusta vagyok.
2012. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!