Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-öm kamerája behomályo...

IPhone 5-öm kamerája behomályosodott, miért?

Figyelt kérdés
Eddig jó volt minden, most meg szerettem volna egy képet csinálni, erre tiszta homályos lett. Mi ez?
2012. dec. 31. 13:35
 1/7 fairi1 ***** válasza:
lencse nem maszatos????
2012. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, meg is töröltem és ugyanolyan. :S
2012. dec. 31. 13:41
 3/7 reptoid ***** válasza:

Fókusz rendben van? Érintsd meg ott, ahová fókuszálni akarsz. Akkor sem jobb?

Ha nem segít, akkor zárd be a kamerát, duplán nyomva a home gombot lődd is ki az összes alkalmazást, majd indítsd újra a telefont. Ha ez sem oldja meg, akkor itunesban nyomj rá egy restore-t. Biztonsági mentést csinálj előtte. Ha van olyan mentésed, ami még a hiba előtti, akkor azt töltsd majd vissza.

Ha ez sem segít, akkor valószínűleg hardware-es a gond, irány a szerviz.

2012. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fókusz gond. Próbálj kattintani a kijelzőre valahova.. talán csak ennyi.
2012. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a makró módot
2012. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a fokusz lehet a baj, ha mégse és van rá garancia akkor semmi gond mert tuti kicserélik!
2013. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááá, tényleg a fókusz volt, de hülye vagyok. Köszönöm! :D
2013. jan. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!